Kocham Cię cytaty

Spis treści

kocham cie cytaty

Kocham Cię cytaty

„Bo ja was wszystkich kocham. Kocham wasze krzywe i wszystkie krawędzie, wszystkie wasze doskonałe niedoskonałości. Oddajcie mi wszystko, a ja oddam wam wszystko. Jesteś moim końcem i początkiem. Nawet kiedy przegram, wygrywam.”

John Legend

„Kocham cię, nie wiedząc jak, ani kiedy, ani skąd. Kocham cię wprost, bez zawiłości i dumy, więc kocham cię, bo nie znam innej drogi. ”

Pablo Neruda

„Godziny, które spędzam z tobą, wyglądają jak perfumowany ogród, ciemny zmierzch i śpiewająca do niego fontanna. Ty i tylko ty sprawiacie, że czuję, że żyję. Mówi się, że inni ludzie widzieli anioły, ale ja widziałem ciebie, a ty wystarczasz. ”

George Moore

„Kocham cię, bo ty jesteś miłością samą w sobie; to ciebie goniłem od pierwszej miłości, która u moich stóp urosła jak ptak. ”

James Barrie

„Nie kocham cię ani moim sercem, ani moim umysłem. Moje serce może się zatrzymać, mój umysł może zapomnieć. Kocham cię moją duszą, bo moja dusza nigdy nie przestaje i nie zapomina. ”

Rumi

„Poproś mnie o określenie mojej miłości do ciebie, a powiem, że jest ona zapisana w każdym pięknym wspomnieniu naszej przeszłości, szczegółowa w żywych wizjach naszych marzeń i planów na przyszłość, ale przede wszystkim teraz, w momencie, w którym wszystko, czego kiedykolwiek chciałem w moim życiu, stoi przede mną. ”

Leo Christopher

„Kobieta, która otwiera swoje serce, by cię kochać, gdy jest już złamane, jest odważniejsza od każdej osoby, którą spotkasz. ”

 Steven Benson

cytat kocham Cię

„Nie kocham niczego na świecie tak bardzo jak ciebie. ”

William Shakespeare

„Kocham cię tak bardzo sercem, że nikt nie może protestować. ”

William Shakespeare

„Jeśli kochasz dwie osoby jednocześnie, wybierz drugą. Bo gdybyś naprawdę kochał pierwszą, nie dałbyś się nabrać na drugą. ”

Johnny Depp

„Będę cię kochał naprawdę na zawsze i jeden dzień dłużej! ”

William Rose Benét

kocham Cię cytaty -bo widzisz, każdego dnia kocham Cię

„Bo widzisz, każdego dnia kocham cię bardziej, dzisiaj bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro. ”

Rosemonde Gerard

„Przysięgam, że nie mogłam cię kochać bardziej niż teraz, a jednak wiem, że jutro będę. ”

Leo Christopher

„Najlepszą miłością jest ta, która budzi duszę; która sprawia, że sięgamy po więcej, która zasadza ogień w naszych sercach i przynosi pokój w naszych umysłach. To jest to, co mam nadzieję dać wam na zawsze. ”

The Notebook

„Miłość pozwala znaleźć te ukryte miejsca w innej osobie, nawet te, o których nie wiedzieli, że tam są, nawet te, o których sami nie pomyśleliby, że są piękne. ”

Hilary T. Smith

„Przyjaciel to ktoś, kto wie o tobie wszystko i nadal cię kocha. ”

Elbert Hubbard

„Bycie głęboko kochanym przez kogoś daje ci siłę, a kochanie kogoś głęboko daje ci odwagę.”

Lao Tzu

„To życie jest tym, co robisz. Nieważne co, czasem się zepsujesz, to uniwersalna prawda. Ale dobre jest to, że ty decydujesz, jak ją zepsujesz. Dziewczyny będą twoimi przyjaciółmi – i tak będą się tak zachowywać. Ale pamiętaj, niektóre przychodzą, inne odchodzą. Te, które zostaną z tobą przez wszystko – są twoimi prawdziwymi najlepszymi przyjaciółmi. Nie pozwól im odejść. Pamiętaj też, że siostry są najlepszymi przyjaciółmi na świecie. A co do kochanków, to oni też będą przychodzić i odchodzić. I kochanie, nienawidzę tego mówić, większość z nich – właściwie wszystkie złamią ci serce, ale nie możesz się poddać, bo jeśli się poddasz, nigdy nie znajdziesz swojej bratniej duszy. Nigdy nie znajdziesz tej połowy, która czyni cię całością, a to dotyczy wszystkiego. To, że raz zawiodłeś, nie oznacza, że zawiodłeś we wszystkim. Próbuj dalej, trzymaj się, i zawsze, zawsze, zawsze wierz w siebie, bo jeśli nie, to kto to zrobi, kochanie? Więc trzymaj głowę wysoko, brodę w górze, a co najważniejsze, uśmiechaj się, bo życie to piękna rzecz i jest tyle do uśmiechu. ”

Marilyn Monroe

kocham Cię - kiedy kochamy, zawsze staramy się być lepsi

Kocham Cię cytaty część 2

„Kiedy kochamy, zawsze staramy się być lepsi niż jesteśmy. Kiedy staramy się być lepsi niż jesteśmy, wszystko wokół nas też staje się lepsze. ”

Paulo Coelho

„Kiedy rozpaczam, pamiętam, że przez całą historię droga prawdy i miłości zawsze wygrywała. Byli tyrani i mordercy i przez pewien czas mogą wydawać się niezwyciężeni, ale w końcu zawsze upadają. Pomyślcie o tym, zawsze. ”

Mahatma Gandhi

„Kocham cię, bo cały wszechświat spiskował, by pomóc mi cię znaleźć. ”

Paulo Coelho

„Nigdy nie kochaj nikogo, kto traktuje cię jak zwykłego człowieka. ”

Oscar Wilde

„Tam gdzie jest miłość, tam jest życie. ”

Mahatma Gandhi

„Istnieją dwie podstawowe siły motywujące: strach i miłość. Kiedy się boimy, wycofujemy się z życia. Kiedy jesteśmy zakochani, otwieramy się na wszystko to, co życie ma do zaoferowania z pasją, podnieceniem i akceptacją. Musimy najpierw nauczyć się kochać siebie samych, w całej naszej chwale i w naszych niedoskonałościach. Jeśli nie możemy kochać siebie samych, nie możemy w pełni otworzyć się na naszą zdolność do kochania innych lub nasz potencjał do tworzenia. Ewolucja i wszystkie nadzieje na lepszy świat spoczywają w nieustraszonej i otwartej wizji ludzi, którzy przyjmują życie. ”

John Lennon

„Jeśli ból musi przyjść, niech przyjdzie szybko. Bo mam życie i muszę je prowadzić w najlepszy możliwy sposób. Jeśli musi dokonać wyboru, niech dokona go teraz. Wtedy albo zaczekam na niego, albo o nim zapomnę. ”

Paulo Coelho

kocham Cię cytaty - dobrze jest kochać wiele rzeczy

„Dobrze jest kochać wiele rzeczy, bo w tym tkwi prawdziwa siła, a kto kocha dużo, wiele czyni i może wiele osiągnąć, a to, co się robi w miłości, dobrze się robi. ”

Vincent Van Gogh

„Najbardziej bolesną rzeczą jest zatracenie się w procesie kochania kogoś za bardzo i zapomnienie, że ty też jesteś wyjątkowy. ”

Ernest Hemingway

„Nigdy nie zamykaj ust tym, którym już otworzyłeś serce. ”

Charles Dickens

„Marnujemy czas na szukanie idealnej kochanki, zamiast tworzyć idealną miłość. ”

Tony Robbins

„Miłość to nieokiełznana siła. Kiedy próbujemy ją kontrolować, to nas niszczy. Kiedy próbujemy ją uwięzić, zniewala nas. Kiedy staramy się ją zrozumieć, czujemy się zagubieni i zdezorientowani. ”

Paulo Coelho

„Ludzie zapomnieli o tej prawdzie, powiedział lis. Ale nie wolno ci jej zapomnieć. Na zawsze staniesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś. Jesteś odpowiedzialny za swoją różę. ”

Antoine de Saint-Exupéry

„Jedno słowo, Uwalnia nas z całego ciężaru i bólu życia: Tym słowem jest miłość. ”

Sofokles

Inne polecane cytaty

Cytaty o życiu

Cytaty o miłości

Cytaty motywacyjne

Mądre cytaty

Cytaty na ślub

Paulo Coelho cytaty

Cytaty – sentencje

Zaufanie cytaty

Przywództwo cytaty

5/5 - (1 vote)